Main TouristNet Banner - Landscape scene all major monuments
Jūs esat šeit: Sākums > Apvienotā Karaliste > Glosteršīra > Viesnīcas, Blockley > Crown Inn

Meklēt viesnīcas – Blockley

Reģistrēšanās datums

Izrakstīšanās datums

Karte

Parādīt karti

Naktsmītnes tuvumā

Citas viesnīcas šajā apgabalā var atrast kartē vai apskatiet kādu no šīm viesnīcām:

Crown Inn 3 zvaigznes

High Street, GL56 9EX Blockley Parādīt karti

Vērtējums balstīts uz 1331 atsauksmēm   7.3/10 7.3
 
Pārskats

Set in the heart of The Cotswolds this warm 16th century Inn & Hotel offers the best in Cotswold hospitality! With a country inn atmosphere the hotel offers charm with open log fires in the lounge and homemade Cotswold dishes and specialities. Wi-fi is available in reception and the coffee lounge.

Located in beautiful Blockley in the heart of The Cotswolds just outside of Moreton-in-Marsh this honey coloured historic inn is covered in Virginia creeper which turns a stunning red in Autumn. Walk inside to the scents of wood smoke from the open log fires and snuggle into a comfy chair by the fire to view the daily papers with a coffee or something stronger. Dinner is served in the warm and friendly restaurant with lighter meals and snacks available in the bar. Close-by are the villages of Broadway, Moreton-in-Marsh, Stow-on-the-Wold and Bourton-on-the-Water.

The Crown Inn is 2 miles from Chipping Campden, 3 miles from Moreton in Marsh, 4 miles from Broadway and 5 miles from Stow on the Wold. Burton on the water and Lower Slaughter are under 8 miles from the property.

Numuri: 9

Kad jūs vēlētos nakšņot?

Reģistrēšanās datums

Izrakstīšanās datums

Pēdējais šīs viesnīcas rezervējums: 25. sept., pulksten 18:31 no valsts Apvienotā Karaliste.

Iespējas naktsmītnē Crown Inn

Aktivitātes

 • Golfa laukums (maks. 3 km attālumā)
 • Pārgājieni
 • Riteņbraukšana

Ēdieni un dzērieni

 • Restorāns
 • Bārs
 • Pusdienas līdzņemšanai

Reģistratūras pakalpojumi

 • Ātrā reģistrēšanās/izrakstīšanās
 • Bagāžas glabātuve

Koplietošanas zonas

 • Dārzs
 • Terase
 • Bibliotēka
 • Sauļošanās terase

Biznesa pakalpojumi

 • Fakss/kopēšana

Dažādi

 • Nesmēķētāju numuri
 • Ģimenes numuri
 • Apkure

Internets

Bezvadu internets ir pieejams sabiedriskajās zonās un ir bez maksas.

Autostāvvieta

Bezmaksas publiskā autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes teritorijā (rezervējums nav nepieciešams),.

Viesnīcas noteikumi

Šie ir naktsmītnes Crown Inn vispārējie noteikumi. Tie var atšķirties katram numura veidam, tāpēc, lūdzu, pārbaudiet numura noteikumus.

Reģistrēšanās

14:00–23:00

Izrakstīšanās

08:00–11:00

Atcelšana / Priekšapmaksa

Atcelšanas un priekšapmaksas noteikumi ir atšķirīgi dažādiem numuru veidiem.

Bērni un papildgultas

Numurā ir iespējams ievietot 0 papildgultas(-u).

Mājdzīvnieki

Mājdzīvnieki ir atļauti pēc pieprasījuma. Maksājums var tikt pieprasīts.

Norēķini ar kredītkarti

 • Visa
 • Euro/Mastercard
 • Maestro
 • Solo

Naktsmītne patur tiesības priekšautorizēt jūsu kredītkarti pirms ierašanās.

Viesnīcas informācija

Blockley pilsētas Crown Inn viesnīca ir celta 1575.gadā un gadsimtu gaitā ir lieliski saglabājusies. Kā kvalitatīvs vīns tā līdz ar vecumu ir sasniegusi pilnību. Viesnīcas loma šajā nelielajā Kotsvoldas rajonā nav mazinājusies, kaut arī tās piedāvātās iespējas ir uzlabotas, lai nodrošinātu atbilstību visprasīgākā mūsdienu ceļotāja vajadzībām. Bruģētais pagalms ir aizstāts ar terasi, kur viesi var lasīt rīta laikrakstus un vietējie ar draugiem baudīt kafiju vai pēcpusdienas tēju.

Viesnīcā ir 24 ērti numuri ar privātu vannas istabu, TV, elektronisko radio pulksteni, matu fēnu un viesmīlības paplāti.

Atpūtas telpā ir ērti krēsli, dīvāns, kā arī plaša grāmatu un galda spēļu izvēle. Uzņēmēju komanda ir radījusi neformālu un mājīgu viesnīcu ar relaksējošu atmosfēru. Komandas vadītājs pats personīgi pārrauga, lai tiktu nodrošināta efektīva un laipna apkalpošana, savukārt mūsu entuziasma pilnais un talantīgais šefpavārs nodrošina virtuves, ēdamistabas un populārā bāra darbību. Coach House restorānā tiek pasniegti individuāli pagatavoti starptautiskās un angļu virtuves ēdieni. Crown Inn viesnīca atspoguļo Blockley pilsētas mierīgo dabu - ar pastaigām pa zirgu ceļiem, bumbu ripināšanu ciemata parkos, kā arī zirgu izjādēm.

Informācija par numuru

Crown Inn viesnīcā piedāvā plašu numuru klāstu - pieejami 24 numuri ar privātu vannas istabu sākot no standarta līdz pat luksusa numuriem ar 2 atsevišķām gultām, divvietīgām gultām un gultām ar baldahīnu.

Visos numuros ir krāsu TV, Sky satelīta televīzija, radio, matu fēns, tējas un kafijas pagatavošanas iekārta, tiešās līnijas tālrunis, turklāt pieejama ir arī apkalpošana numurā. Iepriekš vienojoties, mājdzīvnieki tiek atļauti visā viesnīcas teritorijā.

Informācija par apkārtni

Apkārtnē varat apmeklēt dažādos ciematus un apskates vietas, piemēram, Kotsvoldas centrā esošo Moreton-in-Marsh (Moreton purvā) ciematu, kurš atrodas 3 kilometru attālumā. Moreton ciemats atrodas skaistās Evenlode ielejas galā. Tā ir plaukstoša tirdzniecības pilsēta, kura radusies 1000 gadus atpakaļ sakšu ēras laikā. Tā ir neliela un draudzīga Kotsvoldas pilsēta, kurā pieejamas arī plašas iepirkšanās iespējas.

Batsford Arboretum atrodas 1 kilometra attālumā no viesnīcas. Šajā botāniskajā parkā ir valstī lielākā privātā koku un krūmu kolekcija. Tā ir Kotsvoldas reģiona pērle, kuru noteikti jāapmeklē jebkurā gadalaikā. Batsford Arboretum atrodas uz dienvidiem iepretim slaveno Kotsvoldas kalnu nogāzei, pie Crown Inn mājvietas - Blockley pilsētas.

Senā Chipping Campden pilsēta ar daudzajām skaistajām ēkām atrodas 6 kilometru attālumā. Ēkas ir izvietotas klusā un gleznainā vietā no Sv.Džeimsa baznīcas līdz pat Dovera kalnam (Dover's Hill). Šīs ēkas veidotas ļoti dažādos, gadsimtu gaitā mainīgos arhitektūras stilos. Šī aizsargājamā dabas teritorija lepojas ar izcilu dabisko skaistumu.

Tūrisma ceļvedis

Take junction 8 off the northbound M40 and join the A40 towards Oxford. Follow this road until you reach a turning signposted for Evesham on the A44. Follow the A44 towards Evesham through Woodstock, Chipping Norton and Moreton and you will approach Bourton on the Hill. Travel through Bourton on the Hill and The Crown is signposted off the A44 between Bourton and Broadway.

Svarīga informācija

Please note, pets can only be accommodated in certain rooms. Guests must contact the property prior to arrival and confirm with the owners that they are bringing a pet, as this is subject to availability.

The images on the website are a representation of the room you will receive. The photos are not of the exact rooms.

gogless

Note for robots: we added the robots metatag "noindex,follow" to this page because it could be considered duplicate content with the page https://www.booking.com/hotel/gb/the-crown-inn-hotel.lv.html which should be in the index.